Вступнику

Дорогий дев’ятикласнику!


У кожної людини на певному етапі життя є cвоя мета, на шляху до якої вона розкриває всі свої таланти й отримує справжнє щастя від цього. Отже, тримаючи в руках цей Довідник, пам’ятайте, що перед Вами розкрився саме той простір, який може докорінно змінити Ваше життя, пришвидшити здійснення мрії.
Вступивши до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, Ви матимете можливість ефективно використати час для успішного складання тестів ЗНО та вступу до омріяного вищого навчального закладу, реалізувати свій творчий потенціал, сформувати нові життєві компетенції, познайомитись із унікальними людьми, професійними викладачами, знайти справжніх друзів.
Ліцей чекає на тих, хто любить і хоче навчатися, цінує свою обдарованість, мріє стати студентом, знає, що постійна робота над собою – це запорука успіху.
Вірю, що саме Ви стоятимете на святковій лінійці Першого вересня й подумки промовлятимете: «Моя мрія здійснилась. Я – ліцеїст!»
Хай Вам щастить, успіхів у конкурсних випробуваннях! До зустрічі!

З повагою директор ліцею Тетяна Михайлівна Шевчук

Кращі учні

Пабат Наталія

Перемоги: III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник проф. Н.І.Бойко; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, диплом ІІІ ступеня, вчитель англійської мови Л. М. Павлюк

Гребеник Ольга

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІІ ступеня, вчитель О.С.Дудченко;  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, диплом ІІІ ступеня, вчитель історії О.М.Рябцева

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія