Новини ліцею

Новини 1 — 7 з 257
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

13.12.2017

Козацькі розваги


12 грудня відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги», присвячені Дню збройних сил України. У змаганнях брали участь команди юнаків І курсу фізико-математичного класу та збірна І курсів класів іноземної та української філології. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Першість отримала команда І курсу фізико-математичного класу. Переможці й учасники спортивних змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Ми щиро вітаємо переможців! Так тримати!

11.12.2017

Крим мого дитинства


З нагоди Міжнародного дня мігранта, який відзначається 18 грудня 2017 року, з метою підтримки патріотів в АР Крим, а також вимушених переселенців з АР Крим та м. Севастопіль, патріотичного виховання учнівської молоді у ліцеї було проведено конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Крим мого дитинства».

05.12.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція


На виконання обласного Плану заходів із реалізації Концепції національно-
патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, плану роботи ліцею
30.11.2017 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської
обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс»,
співорганізатором якої став історико-юридичний факультет Ніжинського
державного університету імені Миколи Гоголя.

28.11.2017

Вітаємо з перемогою!


Карпенко Анну - ІІІ місце, міський етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика (вчитель Т.І.Бутурлим), Давиденко
Ярославу - ІІІ місце, міський етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчителі
Ю.І.Бондаренко, С.М.Сідень)

27.11.2017

Вітаємо із перемогою Тетяну Іванівну Бутурлим та Тетяну Михайівну Шмаглій у в ХІІ Українсько-Канадському конкурсі проектів для освітян Чернігівщини


24 листопада  2017 р. на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулася церемонія нагородження ХІІ Міжнародного українсько-канадського конкурсу інноваційних освітніх проектів.

24.11.2017

День гідності та свободи


Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробили дві революції – наш Майдан – 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності.  Трагічні події в Україні,   починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина України. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала  своїм життя Небесна Сотня.

23.11.2017

Декада української мови


Випускники підготували відеопривітання до Дня української писемності та мови (Т.І.Бутурлим), який можна переглянути за посиланням: https://tatianasiltsc.blogspot.com/2017/11/blog-post_46.html. 9 листопада ліцеїсти долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Наші пісні» (https://tatianasiltsc.blogspot.com/2017/11/blog-post_9.html) (Т.І.Бутурлим, О.В.Міщенко). У рамках предметного тижня учителями Т.І.Бутурлим та О.В. Міщенко було визначено переможців І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури (10 клас: І місце - Давиденко Ярослава; ІІ - Матвіюк Вікторія, Домме Ангеліна; ІІІ - Кожухівська Сніжана, Кичко Анжеліка; 11 клас: І - Фесенко Олександра; ІІ - Гребеник Ольга, Андрійко Олена; ІІІ - Карпенко Анна, Колешня Ольга).

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія