Новини ліцею

Новини 1 — 7 з 242
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

09.10.2017

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ


Колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради запрошує директорів загальноосвітніх закладів взяти участь у роботі науково-методичного семінару-тренінгу на тему: «Упровадження педагогіки успіху в освітній простір ліцею». Який відбудеться 24 жовтня 2017 року за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна,1.

28.09.2017

Шановні освітяни!


Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

21.09.2017

Відбувся науково-методичний семінар "Освітні реформи в Україні та Польщі"


21 вересня в ліцеї відбувся семінар за участі професора філософії Павла Скшідлевського та доктора педагогіки Галини Бейгер, викладачів Державної вищої школи у Хелмі (Польща).
Педагоги та учні мали нагоду обговорити теми: "Освіта та її філософське розуміння", "Добре в житті людської особистості", "Роль чесноти у вихованні людей", "Актуальні соціальні проблеми у Польщі",  " Організація освіти, виховання та догляду за дітьми-інвалідами у Польщі", "Партнерство у сфері освіти".
Дякуємо усім учасникам за цікаву та змістовну дискусію.
До нових зустрічей!

19.09.2017

До 20 жовтня приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"


До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо. Збірник буде формуватися з наступних секцій: гуманітарні науки; природничо-математичні наук; соціально-психологічна та виховна робота.

01.09.2017

Вітаємо з Днем знань


Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

24.08.2017

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ


24 серпня в Україні традиціїно відзначається День Незалежності.

Кращі учні

Пабат Наталія

Перемоги: III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник проф. Н.І.Бойко; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, диплом ІІІ ступеня, вчитель англійської мови Л. М. Павлюк

Гребеник Ольга

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІІ ступеня, вчитель О.С.Дудченко;  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, диплом ІІІ ступеня, вчитель історії О.М.Рябцева

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія