Новини

10.07.2018

Відповідно до рішення Приймальної комісії (Протокол №2 від 06.07.2018 року) за результатами конкурсних випробувань до зарахування рекомендовано:

1.1. Клас української філології:
1. Авраменко Яна Миколаївна
2. Андрієвська Катерина Іванівна
3. Бублик Карина Сергіївна
4. Ващенок Юлія Володимирівна
5. Гнатова Вікторія Геннадіївна
6. Гордієнко Анастасія Володимирівна
7. Друзь Олександр Олександрович
8. Калинка Софія Олександрівна
9. Колош Сніжана Костянтинівна
10. Коноваленко Ареанна Асефівна
11. Котуленко Вікторія Ігорівна
12. Ловейко Тетяна Анатоліївна
13. Мазур Анастасія Анатоліївна
14. Мигун Богдана Олександрівна
15. Мостова Анжела Миколаївна
16. Мухомадеєва Каріна Русланівна
17. Носенко Ангеліна Андріївна
18. Охріменко Марина Віталіївна
19. Петрик Карина Олександрівна
20. Пехотіна Анастасія Іванівна
21. Попова Анастасія В’ячеславівна
22. Руда Карина Андріївна
23. Самострол Анастасія Віталіївна
24. Селіванов Богдан Вікторович
25. Смірнов Богдан Андрійович
26. Степаненко Вероніка Олександрівна
27. Сутула Єлизавета Олексіївна
28. Сухова Тетяна Олександрівна
29. Татарин Крістіна Вікторівна
30. Тетеня Єлизавета Володимирівна

1.2. Фізико-математичний клас
1. Антончик Владислав Вікторович
2. Багмут Владислав Володимирович
3. Гайдар Ілля Анатолійович
4. Глухоєдов Богдан Ігорович
5. Гребеник Марина Юріївна
6. Дідик Антон Олександрович
7. Дуда Яна Олегівна
8. Зацерковний Богдан Васильович
9. Зацерковний Роман Васильович
10. Камка Карина Володимирівна
11. Карпенко Максим Анатолійович
12. Кирилов Владислав Анатолійович
13. Клименко Олексій Володимирович
14. Кузьменко Володимир Володимирович
15. Кулик Данііл Олександрович
16. Леміш Олександр Олександрович
17. Ляховченко Єгор Володимирович
18. Ляшко Віктор Олександрович
19. Марундик Лілія Володимирівна
20. Миколаєнко Поліна Миколаївна
21. Наливайко Петро Сергійович
22. Насилівська Ольга Володимирівна
23. Пінчук Назар Андрійович
24. Рибак Сергій Олександрович
25. Рудь Єлизавета Борисівна
26. Федорець Борис Сергійович
27. Черненький Валентин Олександрович
28. Штифорук Богдана Валеріївна
29. Яловська Юлія Миколаївна
30. Янець Ярослав Вадимович

1.3. Клас іноземної філології
1. Бойко Аліна Олександрівна
2. Бойко Анна Олександрівна
3. Бурч Анастасія Анатоліївна
4. Дітковська Тетяна Олександрівна
5. Жугрова Софія Денисівна
6. Журбін Олег Володимирович
7. Заєць Яна Сергіївна
8. Клименко Аня Миколаївна
9. Колесник Анна Геннадіївна
10. Комишна Наталія Миколаївна
11. Костюченко Анна Олександрівна
12. Лук’янова Анастасія Ігорівна
13. Малій Юлія Євгеніївна
14. Марченко Богдана Олександрівна
15. Мелюк Анастасія Ігорівна
16. Мельник Вікторія Русланівна
17. Меркулова Єлизавета Олегівна
18. Пантелієнко Аліна Олексіївна
19. Роговець Анастасія Ігорівна
20. Савченко Владислава Володимирівна
21. Северин Єгор Ігорович
22. Стрига Анна Олександрівна
23. Фесенко Маргарита Костянтинівна
24. Хмарук Ольга Юріївна
25. Чаленко Маргарита Андріївна
26. Чередник Максим Олександрович
27. Шафрай Юлія Вікторівна
28. Шелест Олександр Ігорович
29. Юрочко Софія Віталіївна
30. Ярмак Валерія Дмитрівна

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія