Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Дистанційне навчання

ЗРІЗ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ (11 клас іноземної філології)

10 КЛАС ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ПОНЕДІЛОК
1. Українська мова (В. Хомич)Англійська мова (Л. Петренко)
2. Англійська мова (Л. Павлюк)Українська мова (А. Іващенко)
3. Мистецтво (К. Борисова)(k6iwhl2)/Хімія (О. Швидко)
4. с/к англійська мова (Л. Павлюк)конс. англійська мова (Л. Петренко)
5. Захист України (хлопці)(М. Білан), Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)/
ВІВТОРОК
1. Українська література (О. Капленко)
2. Німецька мова (Н. Фесенко), Англійська мова (Л. Павлюк)
3. Англійська мова (Л. Петренко), Німецька мова (Н. Фесенко)
4. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик), Захист України (ОМЗ) (дівчата) (Мазур Н.)
СЕРЕДА
1. Біологія і екологія (С. Сліпак)
2. Німецька мова (Н. Фесенко), Українська мова (А. Іващенко)/Українська мова (В. Хомич), Німецька мова (Н. Фесенко)
3. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
4. Зарубіжна література (Т. Шевчук)/Фізична культура (хлопці)(В. Боровик)
5. Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
ЧЕТВЕР
1. Географія (І. Гах)
2. Англійська мова (Л. Павлюк), Англійська мова (Л. Петренко)
3.  Всесвітня історія (Ю. Давиденко)/геометрія (С. Карпенко)
4. /Громадянська освіта (О. Дудченко)
5. конс. математика (С. Карпенко)/конс. історія України (Л. Дудка)
П’ЯТНИЦЯ
1. Алгебра (Карпенко С.)
2. Історія України (Ю. Давиденко)
3. конс. українська мова (А. Іващенко) (Zoom)/Інформатика (В. Харченко),Інформатика (Т. Ігнатенко) 

10 КЛАС УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ПОНЕДІЛОК
1. Мистецтво (К. Борисова)(rlc4h2e)/Всесвітня історія (Ю. Давиденко)
2. Англійська мова (Л. Петренко), Англійська мова (С. Мухінська)
3. Українська мова (Т. Бронзенко)(6e4ndii), Українська мова (А. Іващенко)
4. конс. українська мова (А. Іващенко)Хімія (О. Швидко)
5. Захист України (хлопці)(М. Білан), Захист України (ОМЗ)(дівчата)(Л. Кузьменко)
ВІВТОРОК
1. Історія України (Л. Дудка)
2. Українська література (О. Капленко)
3. Алгебра (Карпенко С.)
4. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик), Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
СЕРЕДА
1. Зарубіжна література (Т. Шевчук) 
2. Біологія і екологія (С. Сліпак)
3. Географія (І. Гах)
4. / Фізична культура (хлопці)(В. Боровик)
ЧЕТВЕР
1. Українська література (О. Капленко)
2. Українська мова (Т. Бронзенко)(6e4ndii), Українська мова (А. Іващенко) (Zoom)
3. Геометрія (С. Карпенко)/ Англійська мова (Л. Петренко), Англійська мова (С. Мухінська)
4. Громадянська освіта (О. Дудченко)/ Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
5. конс. математика (С. Карпенко)/конс. історія України (Л. Дудка)
П’ЯТНИЦЯ
1. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
2. Історія України (Л. Дудка)/ Зарубіжна література (Т. Шевчук)
3. Інформатика (В. Харченко), Інформатика (Т. Ігнатенко)/с/к українська мова (Т. Бронзенко)(6e4ndii

10 КЛАС МАТЕМАТИЧНОГО ПРОФІЛЮ
ПОНЕДІЛОК
1. Англійська мова (Л. Павлюк)Англійська мова (Ю. Бойко)
2. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)/Хімія (О. Швидко)
3. Геометрія (Л. Бойко)
4. Захист України (хлопці)(М. Білан), Захист України (ОМЗ)(дівчата)(Л. Кузьменко)
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик)/Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
ВІВТОРОК
1. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
2. Інформатика (В. Харченко), Інформатика (Е. Чернишова)
3. Технології (В. Харченко), Технології (Е. Чернишова)/Громадянська освіта (О. Дудченко)
4. Алгебра (Т. Шмаглій)
СЕРЕДА
1. Географія (І. Гах)
2. Алгебра (Т. Шмаглій)
3. Біологія і екологія (С. Сліпак)
4. Англійська мова (Л. Павлюк), Англійська мова (Ю. Бойко)/Зарубіжна література (Т. Шевчук)
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик), Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
ЧЕТВЕР
1. Українська мова (Т. Бронзенко) (bzci5ks), Українська мова (А. Іващенко) (Zoom)   
2. Українська література (О. Капленко)
3. Алгебра (Т. Шмаглій) (Заміна)
4. конс. алгебра (Т. Шмаглій) (Заміна)/

П’ЯТНИЦЯ
1. с/к Креслення (Л. Бойко)/Всесвітня історія (Ю. Давиденко) 
2. Геометрія (Л. Бойко)/ с/к, конс українська мова (Т. Бронзенко)(bzci5ks), (А. Іващенко (Zoom))
3. Історія України (Ю. Давиденко)

11 КЛАС ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ПОНЕДІЛОК
1. Німецька мова (Н. Фесенко), Українська мова (А. Кайдаш)(crxubwz
2. Українська мова (А. Кайдаш)(gz6b72i), Німецька мова (Н. Фесенко)
3. Географія (І. Гах)/Біологія і екологія (С. Сліпак)
4. консульт. Англійська мова (Л. Петренко)/Дебати (Л. Павлюк)     
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик) /
ВІВТОРОК
1. Англійська мова (Л. Павлюк), Англійська мова (Л. Петренко)
2. Українська література (Ю. Бондаренко) (домашня робота)/ Хімія (Н. Мазур)
3. Алгебра (Т. Шмаглій)
4. Захист України (хлопці)(М. Білан), Захист України (ОМЗ)(дівчата)(Л. Кузьменко)/Історія України (О. Дудченко)
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик), Фізична культура (дівчата)(П. Кузьменко)
СЕРЕДА
1. Англійська мова (Л. Павлюк), Англійська мова (Л. Петренко)
2. Мистецтво (К. Борисова)(xtz4twn
3. Зарубіжна література (Т. Шевчук)/Всесвітня історія (Ю. Давиденко)
4. Інформатика (Т. Ігнатенко), Інформатика (Е. Чернишова)
5. Фізична культура (дівчата)(П. Кузьменко)
ЧЕТВЕР
1. Англійська мова (Л. Павлюк), Англійська мова (Л. Петренко)
2. Історія України (О. Дудченко)
3. Українська література (Ю. Бондаренко)(домашня робота)/ 
4. Німецька мова (Н. Фесенко), Українська мова (А. Кайдаш)(crxubwz)/ Українська мова (А. Кайдаш)(gz6b72i), Німецька мова (Н. Фесенко)
5. конс. історія (ЗНО)(Л. Дудка)/конс математика (ЗНО)(Т. Шмаглій)(Заміна)
П’ЯТНИЦЯ
1. с/к англійська мова (Л. Павлюк)/конс українська мова (А. Кайдаш)
2. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
3. Геометрія (Т. Шмаглій)(Заміна)

11 КЛАС УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ПОНЕДІЛОК
1. Англійська мова (С. Мухінська), Українська мова (Н. Івахно)
2. Географія (І. Гах)/Біологія і екологія (С. Сліпак)
3. Українська мова (В. Хомич), Англійська мова (С. Мухінська)
4. Всесвітня історія (Ю. Давиденко)/ с/к українська мова (В. Хомич)
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик), Фізична культура (дівчата)(П. Кузьменко)/ конс. англійська мова (С. Мухінська)
ВІВТОРОК
1. Українська література (Ю. Бондаренко)(домашня робота)
2. Історія України (Л. Дудка) 

3. Англійська мова (С. Мухінська)Українська мова (Н. Івахно)
4. Захист України (хлопці)(М. Білан)
4. Фізична культура (дівчата)(П. Кузьменко)
5. Фізична культура (хлопці)(В. Боровик)
СЕРЕДА
1. Українська мова (В. Хомич), Англійська мова (С. Мухінська)
2. Зарубіжна література (Т. Шевчук)
3. Інформатика (Т. Ігнатенко), Інформатика (Е. Чернишова)
4. Українська мова (В. Хомич), Українська мова (Н. Івахно)/Хімія (Н. Мазур)
5. Захист України (ОМЗ)(дівчата)(Л. Кузьменко)/
ЧЕТВЕР
1. Алгебра (Т. Шмаглій) (Заміна)
2. Українська література (Ю. Бондаренко)(домашня робота)
3. Мистецтво (К. Борисова) (ctbtmai)
4. Фізична культура (дівчата)(П. Кузьменко)/конс. англійська мова (С. Мухінська) 
5. конс. історія (ЗНО)(Л. Дудка)/конс математика (ЗНО)(Т. Шмаглій) (Заміна)
П’ЯТНИЦЯ
1. Історія України (Л. Дудка)/Зарубіжна література (Т. Шевчук)
2. Геометрія (Т. Шмаглій) (Заміна)
3. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)

11 КЛАС МАТЕМАТИЧНОГО ПРОФІЛЮ
ПОНЕДІЛОК
1. Географія (І. Гах)/Біологія і екологія (С. Сліпак)
2. Геометрія (Л. Бойко)
3. Українська література (Н. Івахно)
4. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
5. /Фізична культура (хлопці)(П. Кузьменко), Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
ВІВТОРОК
1. Англійська мова (Ю. Бойко)Англійська мова (С. Мухінська)
2.  Алгебра (Т. Шмаглій)
3. Захист України (хлопці)(М. Білан), Захист України (ОМЗ)(дівчата)(Н. Мазур)/ Технології (В. Харченко), Технології (Е. Чернишова)
4. Інформатика (В. Харченко), Інформатика (Е. Чернишова)
СЕРЕДА
1. Українська література (Н. Івахно)/ Зарубіжна література (Н. Івахно)
2. Фізика і астрономія (Ю. Дерід)
3. Алгебра (Т. Шмаглій)
4. Хімія (Н. Мазур)/с/к математика (Т. Шмаглій)  
ЧЕТВЕР
1. Всесвітня історія (Ю. Давиденко)
2. Алгебра (Т. Шмаглій) (Заміна)
3. Українська мова (А. Іващенко) (Zoom)Українська мова (Т. Бронзенко)(ybzjmhr)
4. /конс. англійська мова (С. Мухінська)      
5. Фізична культура (хлопці)(П. Кузьменко), Фізична культура (дівчата)(І. Заплішний)
П’ЯТНИЦЯ
1. Українська мова (А. Іващенко) (Zoom)Українська мова (Т. Бронзенко)(ybzjmhr)/
2. Англійська мова (Ю. Бойко)Англійська мова (С. Мухінська)/Геометрія (Л. Бойко) 
3. Історія України (О. Дудченко)

Гурток "Чарівна бісеринка" (Т. Вантух)(6ymkq3j)

Хореографічний гурток

Списки літератури для читання (зарубіжна література)
10 іноземної філології, математичний
10 української філології
11 іноземної філології
11 української філології