Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Сторінка директора

Новини

Увага! 31.01.2022 Увага!
Формат зустрічі випускників Ніжинського обласного педагогічного ліцею змінюється!
05 лютого 2022 року зустріч із випускниками відбудеться в онлайн-режимі.

ПАМ'ЯТАЙ  ПРО  КРУТИ 27.01.2022 ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ
29 січня вся свідома українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Із нагоди 104-річного героїчного бою під Крутами учнівський та педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею відвідав Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» Національного військово-патріотичного музею України. Під час екскурсії ліцеїсти вшанували пам'ять відважних захисників рідної землі та ознайомилися з музейною експозицією.

ВІТАЄМО! 26.01.2022 ВІТАЄМО!
В Україні стартував пілотний проєкт командно-штабної гри «Кіберджура». «Кіберджура» створена на основі сучасних військових і спеціалізованих кіберплатформ та є новим напрямом гри «Джура». Учасниками змагання стали учні 10 класу математичного профілю Ніжинського обласного педагогічного ліцею Андрій та Дмитро Шевченки...

Країна гідності 21.01.2022 Країна гідності
Щоб подолати перешкоди, з якими стикається молодь під час реалізації соціальних прав , Ніжинським молодіжним центром 19 та 21 січня 2022 року з учнями 10 класу української філології та 10 класу математичного профілю була проведена гра "Країна гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини". Учасники гри зробили висновок, що саме соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства і держава повинна сприяти реалізації соціальних прав громадян. В умовах сучасного суспільства такі навички є дуже актуальними. Дякуємо директорці Ніжинського молодіжного центру за співпрацю, гравцям за цікаву та азартну гру.

історичний брейн-ринг 21.01.2022 історичний брейн-ринг
20 січня 2022 року у межах тижня історії відбувся історичний брейн-ринг серед учнів 10 класу іноземної філології. Ліцеїсти поринули в захоплюючий світ історичних подій минулого.

УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА" 20.01.2022 УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА"
Запрошуємо учнів 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») закладів освіти Чернігівщини до участі в ХVІІ Регіональному конкурсі учнівської творчості «Стежка до Шевченка», присвяченому Шевченківським дням.

Зустріч із випускниками 2022 20.01.2022 Зустріч із випускниками 2022
05 лютого 2022 року об 11.00 годині в класі іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о- пліч стежиною ліцейських занять.

Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском" 19.01.2022 Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском"
14 січня 2022 року відбулася зустріч учнів 10 класу української філології із завідувачем кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу, доктором філологічних наук, професором Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Самойленком Григорієм Васильовичем. Захід присвячений 85-річчю від дня народження видатного українського письменника, поета, журналіста, кіносценариста Євгена Пилиповича Гуцала.

ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ! 14.01.2022 ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ!
Традиційно у січні в ліцеї проходить ДЕНЬ НАУКИ. Цього року 15 юних дослідників презентували свої напрацювання у 10 наукових секціях.

Щедрівки 13.01.2022 Щедрівки
Український народ багатий на традиції й обряди старого Нового року. Найважливішими є щедрування й посівання. Приєдналися до цих традицій учні ліцею, які завітали до кожного класу, кабінету, привітали всіх учнів, учителів та адміністрацію. Жваво й бадьоро діти створювали різдвяний настрій. Щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання й злагоди в родинах. Веселі щедрівки не залишили байдужими нікого. Учні ділились приємними враженнями, а ми ще раз зрозуміли, що відроджувати духовність, єдність поколінь – дуже важлива справа, що треба завжди жити в душевній чистоті, любові, милосерді та співчутті. Діти в подяку за щедрування отримали багато солодощів, щирих емоцій та посмішок.

ДО 20 лютого 2022 РОКУ приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" 06.01.2022 ДО 20 лютого 2022 РОКУ приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо.

Мозаїка педагогічних ідей 05.01.2022 Мозаїка педагогічних ідей
28.12.21 року в ліцеї відбувся Міні edcamp «Мозаїка педагогічних ідей», де вчителі нашого закладу поділились власним педагогічним досвідом, сучасними технологіями, які використовують у навчальному процесі. Доброзичлива атмосфера заходу, обмін креативними ідеями надали можливість педагогам вдосконалити і підвищили професійну майстерність, розширити творчий потенціал, сформувати здатність до швидкої адаптації в умовах, що постійно змінюються. Програма, презентація, матеріали заходу

Вітаємо з новим 2022 роком та Різдвом! 30.12.2021 Вітаємо з новим 2022 роком та Різдвом!
Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваш дім, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, та успіхів у всіх починаннях, надії!!!

Святковий концерт 24.12.2021 Святковий концерт
23 грудня 2021 року в актовій залі нового корпусу відбувся новорічний концерт «Дива в новорічну ніч». Програма заходу була різноманітною, як новорічний серпантин: від відомих світових хітів до класичних творів, від інструментальної музики до вокальних номерів, від солістів і до постановки уривків за творами Миколи Гоголя «Вечори біля Диканьки». Елегантність та висока якість пісень і танців, гумор і вишуканість стали блискучим завершенням семестру та поздоровленням з Новим Роком та Різдвом.

СВЯТО МИКОЛАЯ 22.12.2021 СВЯТО МИКОЛАЯ
17 грудня 2021 року для вихованців Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей настав довгоочікуваний день зустрічі зі Святим Миколаєм. Свято дитинства й щедрості їм подарували учні Ніжинського обласного педагогічного ліцею та працівники ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області. Хлопчики та дівчатка з невимовною радістю, притаманною їм простотою підходили до гостей, щоб отримати подарунки та солодощі.

Подорож англомовними країнами 17.12.2021 Подорож англомовними країнами
14 грудня 2021 року в 10 класі іноземної філології відбувся бінарний позакласний захід з теми «Подорож англомовними країнами»   (учителі Л. І. Петренко та І. М. Гах).

СВЯТО МИКОЛАЯ 16.12.2021 СВЯТО МИКОЛАЯ
19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая  – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.
      16 грудня 2021 року за ініціативи ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівської області й підтримки батьків та учнів Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради здійснилися мрії вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Веселе привітання від святого Миколая, солодкі гостинці від працівників ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області та учнів ліцею подарували кожній дитині гарний настрій, посмішки, радість в очах у межах акції "Мій подарунок - твій подарунок"

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕЧОРНИЦІ 14.12.2021 ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕЧОРНИЦІ
13 грудня 2021 року у ліцеї відбулися інтелектуальні вечорниці, присвячені передноворічним народним святам та обрядам...

Козацькі розваги 07.12.2021 Козацькі розваги
Доброю традицією в ліцеї стало проведення в День Збройних Сил України 06 грудня спортивних змагань "Козацькі розваги"...

Молодь за демократію в Україні 06.12.2021 Молодь за демократію в Україні
Артур Карпенко, учень 11 класу іноземної філології,  Президент Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, волонтер Ніжинського молодіжного центру і учасник проєкту «Амбасадори МЦ» став активним учасником зустрічі команд молодіжних центрів-партнерів програми Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» з 16 по 20 листопада 2021 року у місті Києві.


Новости 21 — 40 з 596
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець