Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Сторінка директора

ДЕНЬ ЄВРОПИ

17.05.2022

ДЕНЬ ЄВРОПИ

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро),  прапором і гімном,  є символом ЄС з 1985 року.

Учні нашого закладу також приєдналися до святкування Дня Європи в онлайн форматі. Ліцеїстами 10 класів іноземної філології та математичного профілю було організовано віртуальну виставку креативних постерів з мапою думок “Європейські цінності – зміст мого життя”.

Метою створення віртуальної виставки є формування громадянської компетенції, навичок критичного мислення, творчих здібностей здобувачів освіти. Презентуючи зміст представленого матеріалу на виставці, ліцеїсти проаналізували особливості європейської демократії, визначили цінності, відображені у законодавстві Європейського союзу, що сприяють миру та добробуту громадян країн Європи, обговорили яке саме місце в житті ліцеїстів вони займають, доводячи думки прикладами з власного життя.

Учні 10 класу української філології ознайомилися із презентацією до Дня Європи та виконали міні-тест на порталі «На Урок».

У межах відзначення цієї події учні 10 класу іноземної філології переглянули відео про історію створення Європейського Союзу та підготували презентації про європейські цінності, а учні 11 класу іноземної філології висловили свої думки щодо ствердження «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». Ліцеїсти впевнені, що європейський вибір України – єдиний шлях до щасливого майбутнього нашої країни.

Повернення до списку