Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Сторінка директора

Учням та батькам

Тиждень біології, екології, хімії та географії 25.04.2022 Тиждень біології, екології, хімії та географії
З 25 по 29 квітня 2022 року в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї проходить Тиждень біології, екології, хімії та географії. Усі охочі можуть долучитися до онлайн екскурсій, географічної гри, а також переглянути відеопрезентації.

До уваги учасників освітнього процесу 25.02.2022 До уваги учасників освітнього процесу
Шановні ліцеїсти, батьки та працівники ліцею! із 24.02. Учні йдуть на КАНІКУЛИ!  Зберігайте спокій, дбайте про себе та рідних. Хай Бог береже нас інашу країну!.

ВІТАЄМО! 22.02.2022 ВІТАЄМО!

з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницькиї робіт МАН України, секція "Валеологія" КРИВУЦЮ РОМАНА - диплом І ступеня  (науковий керівник Людмила Кузьменко) 

Пишаємося досягненнями наших учнів! Так тримати!

До уваги вступників 21.02.2022 До уваги вступників

Бажаючих узяти участь у Дні відкритих дверей просимо зареєструватись, заповнивши анкету за посиланням https://forms.gle/U6r84Ews6Q6ZsWwY6

Міжнародний день материнської мови 21.02.2022 Міжнародний день материнської мови
Починаючи з 1999 року, щорічно 21 лютого відзначається  Міжнародний день материнської мови. Цей день є важливим у житті кожної людини. І ми, українці, нащадки великої нації, носії милозвучної солов’їної мови, також активно долучаємося до загальнолюдського дійства – пошанування рідної мови.

20 лютого-День Героїв Небесної Сотні 18.02.2022 20 лютого-День Героїв Небесної Сотні
Цього дня ми вшановуємо пам'ять тих відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України, тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності.
Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, сім років тому згуртував увесь цивілізований світ і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних воєнних «русского мира».

Бережи свій зір! 17.02.2022 Бережи свій зір!
16 лютого в межах реалізації практичної частини роботи МАН Романом Кривуцею та студенткою НДУ Дарєю Калюжною було проведено виховний захід для учнів 10 класу української філології на тему "Бережи свій зір!"

Урок з медіаграмотності в ліцеї 17.02.2022 Урок з медіаграмотності в ліцеї

Сучасних школярів називають людьми нового покоління - digital native - "цифрові аборигени". Вони не уявляють життя без комп'ютера, інтернету, пошукових систем, мережевих спільнот, блогів, форумів, чатів тощо. У віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони і обмеження морально-етичного і соціального планів. Тому першочергове завдання педагогів навчити своїх вихованців усвідомлювати необхідність оцінки рівня безпеки інформації!

День Єднання 16.02.2022 День Єднання
З нагоди Дня єднання на центральній площі міста Ніжина ліцеїсти Ніжинського обласного педагогічного ліцею разом з ніжинцями розгорнули тридцяти метровий Державний прапор України та виконали Гімн України.

ВІТАЄМО! 31.01.2022 ВІТАЄМО!
Вітаємо КАЇКУ ІННУ, ученицю 11 класу іноземної філології, з перемогою у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови на платфрмі HUMAN.
Так тримати!

Увага! 31.01.2022 Увага!
Формат зустрічі випускників Ніжинського обласного педагогічного ліцею змінюється!
05 лютого 2022 року зустріч із випускниками відбудеться в онлайн-режимі.

ПАМ'ЯТАЙ  ПРО  КРУТИ 27.01.2022 ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ
29 січня вся свідома українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Із нагоди 104-річного героїчного бою під Крутами учнівський та педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею відвідав Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» Національного військово-патріотичного музею України. Під час екскурсії ліцеїсти вшанували пам'ять відважних захисників рідної землі та ознайомилися з музейною експозицією.

ВІТАЄМО! 26.01.2022 ВІТАЄМО!
В Україні стартував пілотний проєкт командно-штабної гри «Кіберджура». «Кіберджура» створена на основі сучасних військових і спеціалізованих кіберплатформ та є новим напрямом гри «Джура». Учасниками змагання стали учні 10 класу математичного профілю Ніжинського обласного педагогічного ліцею Андрій та Дмитро Шевченки...

Країна гідності 21.01.2022 Країна гідності
Щоб подолати перешкоди, з якими стикається молодь під час реалізації соціальних прав , Ніжинським молодіжним центром 19 та 21 січня 2022 року з учнями 10 класу української філології та 10 класу математичного профілю була проведена гра "Країна гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини". Учасники гри зробили висновок, що саме соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства і держава повинна сприяти реалізації соціальних прав громадян. В умовах сучасного суспільства такі навички є дуже актуальними. Дякуємо директорці Ніжинського молодіжного центру за співпрацю, гравцям за цікаву та азартну гру.

історичний брейн-ринг 21.01.2022 історичний брейн-ринг
20 січня 2022 року у межах тижня історії відбувся історичний брейн-ринг серед учнів 10 класу іноземної філології. Ліцеїсти поринули в захоплюючий світ історичних подій минулого.

УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА" 20.01.2022 УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА"
Запрошуємо учнів 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») закладів освіти Чернігівщини до участі в ХVІІ Регіональному конкурсі учнівської творчості «Стежка до Шевченка», присвяченому Шевченківським дням.

Зустріч із випускниками 2022 20.01.2022 Зустріч із випускниками 2022
05 лютого 2022 року об 11.00 годині в класі іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о- пліч стежиною ліцейських занять.

Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском" 19.01.2022 Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском"
14 січня 2022 року відбулася зустріч учнів 10 класу української філології із завідувачем кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу, доктором філологічних наук, професором Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Самойленком Григорієм Васильовичем. Захід присвячений 85-річчю від дня народження видатного українського письменника, поета, журналіста, кіносценариста Євгена Пилиповича Гуцала.

ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ! 14.01.2022 ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ!
Традиційно у січні в ліцеї проходить ДЕНЬ НАУКИ. Цього року 15 юних дослідників презентували свої напрацювання у 10 наукових секціях.

Щедрівки 13.01.2022 Щедрівки
Український народ багатий на традиції й обряди старого Нового року. Найважливішими є щедрування й посівання. Приєдналися до цих традицій учні ліцею, які завітали до кожного класу, кабінету, привітали всіх учнів, учителів та адміністрацію. Жваво й бадьоро діти створювали різдвяний настрій. Щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання й злагоди в родинах. Веселі щедрівки не залишили байдужими нікого. Учні ділились приємними враженнями, а ми ще раз зрозуміли, що відроджувати духовність, єдність поколінь – дуже важлива справа, що треба завжди жити в душевній чистоті, любові, милосерді та співчутті. Діти в подяку за щедрування отримали багато солодощів, щирих емоцій та посмішок.


Новости 21 — 40 з 591
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець